FIREMNÍ OBLEČENÍ

Firemní oblečení, uniformy, ...

Dnes je již samozřejmostí, že firemní kultura se promítá i do oblečení zaměstnanců. Pokud máte zájem, pomůžeme vám vypracovat image vaší firmy k dokonalosti. Navrhneme a ušijeme oblečení od obleků a kostýmů po košile a halenky různých střihů. Dodáme též vhodné módní doplňky, jako jsou hedvábné kravaty, šály a šátky vzorované dle vašich představ. K vašemu firemnímu oblečení doladíme i opasek a elegantní obuv. Firemní oblečení vkusně doplníme vyšitým logem vaší firmy. Poradíme, zda výšivku umístit na límeček košile, na kapsičku nebo na rukáv saka.

Vedle estetické stránky jsme schopni vám vyhovět i po té ekonomické. Máme na výběr z různých kvalit a tedy i cen materiálů. Můžeme použít různé kombinace technologií od měřenkového šití u zkušených krejčích po konfekční šití z vybraných materiálů v malých sériích. Poradíme vám s daňově uznatelnými položkami ve vztahu k firemnímu oblékání.

Dress Code
Například jsme schopni obléknout 40 lidí do stejného oblečení na akci, třeba na veletrh. Jako základ vybereme kvalitní nemačkavý materiál pro celodenní nošení. Ušijeme obleky, kostýmky, vestičky, kalhoty, sukně, košile i halenky. Oblečení ladíme ve firemních barvách, včetně detailů, jako jsou štepování, obšívání knoflíkových dírek, knoflíky, podšívky, výšivky. Nezapomínáme na doplňky, jako jsou kravaty, kapesníčky, šátky, obuv i opasky.

Obvykle dodáváme dvě košile, jednu formální, durhou pro jiné volnější využití třeba jen s rozhalenkou. Dobré je mít náhradní košili na léto, kdy se člověk propotí a je třeba se převléknout. Oblečení doplníme výšivkou. Nemusí to být jen logo firmy, ale i jednotlivá jména. Takový set je určen jen pro danou firmu. Tím si kupujete jistou výjimečnost.

Na začátku se dohodneme na tom, jak by takový set měl vypadat. Poté přijedeme do firmy, kde si změříme zaměstnance, kterých se to týká. Poté šaty přivezeme na zkoušku a hotové šaty následně předáme. Tím to ale nekončí, protože zajišťujeme i čištění těchto oděvů. Přišijeme nedržící nebo upadlé knoflíky, zkrátka zajišťujeme i nadále servis včetně toho, že držíme materiál a tím i zajištujeme došívání dalších oděvů.

Jsme schopni navrhnout a realizovat firemní oblékání ve dvojím provedení odlišné pro zaměstnance a management.

Uniformy, profesní oděvy, speciální úpravy obleků
I při výrobě profesního oblečení se rádi zabýváme maličkostmi, které tvoří přidanou hodnotu a jsou třešničkou na pověstném dortu. Například šijeme speciálně upravená saka pro členy ochranky - při výrobě je doplníme koženými poutky, pouzdry, suchými zipy na mikrofon. Šijeme uniformy pro piloty. Oblékáme personál hotelů a restaurací I recepce mnoha společností.

Například jsme pro firmu KPMG zhotovili kolekci firemního oblečení, kde mají na každý den jinou barvu košile. Poradíme vám, jak jednotlivé prvky ladit – pánové mohou mít třeba kravatu a dámy ze stejného materiálu šátek. Vyšité logo je důležité i kvůli tzv. odpisům firmy či klubu. Umíme udělat logo na kapsu tak, aby se v případě potřeby dalo schovat, takže se sako může využit i na soukromé účely. Šijeme pro sportovní kluby, šili jsme opět ve dvojím provedení, jiné kombinace pro hráče jiné pro realizační tým.

Vyšíváme loga, monogramy, v tomto směru dnes dodáme opravdu cokoliv.Služby pro firemní klientelu tj. šití firemních a profesních oděvů a různých spolků. Dle požadavku zákazníka – firmy jsme schopni navrhnout jednotný styl firemního oblečení a zakázku kompletně realizovat. Samozřejmostí je servis přímo u zákazníka.

Při realizaci zakázky na firemní oděvy zpravidla dojíždíme za klientem, počet schůzek je závislý na velikosti a druhu zakázky – zda se jedná o dodávku konfekčních oděvů s následnou úpravou nebo šití oděvů na míru. Většinou sjednáváme 2 – 4 návštěvy. Od klienta požadujeme prostor vhodný na zkoušení oděvů.

Na zhotovený oděv poskytujeme servis po dobu užívání oděvu:

  • povolení a zabrání kalhot v pase zdarma (jedná se o nejčastější žádanou úpravu)
  • 1 x za rok hromadný servis zdarma na všechny zhotovené oděvy – tj. přežehlení obleků, celková kontrola, přišití knoflíků, malá oprava podšívky apod.

Na saku jsou ponechány švové záložky pro případnou úpravu po dobu životnosti oděvu.

25 let

Výrobce pánského společenského oblečení: 

  • uniformy, orchertry,
  • oblečení pro spolky různého zaměření,
  • pro firmy a hotely v konfekčních velikostech i na míru.